Europejski fundusz rozwoju regionalnego

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

Projekt

„Wdrożenie Planu rozwoju eksportu w przedsiębiorstwie M-MEBEL.”
Realizowany od 01/01/2014 do 31/12/2015
Wartość projektu 545 300,00 PLN, dofinansowanie 409 600,00 PLN

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ
Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO
w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013

Firma

Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji mebli aptecznych, na swoim koncie mamy już ponad 1500 realizacji na terenie Polski i za granicą. Meble eksportujemy do kilku krajów Europy, Kataru i Kazachstanu. Zaufało nam już wielu klientów, zarówno indywidualnych jak i sieciowych, którzy nadal powierzają nam kolejne projekty do realizacji.

Mając tak bogate zaplecze: stolarnię, zakład szklarski, dział graficzny, nie musimy korzystać z podwykonawców, przez co jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom bardzo korzystne ceny oraz profesjonalną i kompleksową obsługę. W swojej pracy łączymy pasję osób zaangażowanych w realizację Państwa projektu z wiedzą z zakresu projektowania wnętrz tak, by każde nasze dzieło przyczyniło się do Państwa sukcesu.

Nasz zespół to wykwalifikowana grupa projektantów, stolarzy i montażystów, którzy realizują wnętrza aptek na miarę potrzeb i oczekiwań, służąc jednocześnie fachowym doradztwem.

Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie, szczegółowo analizując wszystkie potrzeby związane z funkcjonowaniem apteki tak, by odwiedzający ją pacjenci czuli się w niej komfortowo i stali się jej stałymi Klientami.

Przy pomocy nowoczesnego parku maszyn produkujemy meble w oparciu o najwyższe standardy. Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości, przez co jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pełną 24. miesięczną gwarancję na nasze meble oraz dożywotnią gwarancję producenta na prowadnice i okucia niemieckiej firmy BLUM, które stosujemy w naszych wyrobach. Wstępny projekt, wizualizacje oraz kosztorys wykonujemy dla Państwa bezpłatnie i niezobowiązująco. Oferujemy bezpłatny montaż i transport naszych mebli na terenie całego kraju.

Wybierając firmę APTEKAdesign decydujecie się Państwo na współpracę
z profesjonalną i rzetelną firmą dbającą o swoich kontrahentów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.